Z dumą informujemy, iż kolejna grupa naszych uczniów odebrała w czasie wakacji swoje certyfikaty potwierdzające znajomość języka Szekspira na bardzo wysokim poziomie. I choć dumnych właścicieli tych zaświadczeń o międzynarodowej renomie jest więcej, pragniemy szczególnie wyróżnić trzy osoby:

Paulina Kawecka zdobyła certyfikat Cambridge English: First (B2) w klasie I gimnazjum,

Bartek Trzos zdobył certyfikat Cambridge English: Advanced (C1) w klasie III gimnazjum,

Lena Dudek zdobyła certyfikat Cambridge English: Proficiency (C2) jako uczennica klasy III LO.

Wszystkim wymienionym tutaj i niewymienionym Uczniom serdecznie gratulujemy. Swoim sukcesem udowadniacie, że systematyczna praca, postępowanie według rad i wskazówek fachowców oraz pasja wkładana w naukę przynoszą świetne rezultaty. Powodzenia dalej!