STRONA ARCHIWALNA

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

Oddajmy głos jednej z uczestniczek:
“Studniówka tegorocznej 3 LO przebiegła “śpiewająco”- tak dosłownie, jak i w przenośni, gdyż oprócz udanego poloneza, pięknych przemówień oraz zabawnej części artystycznej, do białego rana trwała szalona zabawa w rytmie znanych i uwielbianych hitów, dla których uczniowie nie szczędzili gardeł.
Część oficjalną otworzyły tradycyjnie słowa:“Poloneza czas zacząć”, a następnie klasa podziękowała najbardziej zaangażowanej organizatorce imprezy- Julii Zienkiewicz, a także naszej choreografce, Karolinie Karkoszce. Po przemowach Dyrekcji podano jedzenie, które jednak nie zdołało przyciągnąć uwagi maturzystów na zbyt długo, pomimo iż podczas przygotowań menu było jedną z najważniejszych spraw. Parkiet bowiem aż do 4 rano pozostawał pusty jedynie na krótkie chwile, a piękne, kolorowe suknie dziewcząt tworzyły na nim niezwykłą feerię barw. Jedyną dłuższą przerwą była część artystyczna, na którą złożyły się prezentacja zdjęć uczniów, zarówno tych ze szkoły podstawowej jak i bardziej aktualnych, a także krótki filmik o samej klasie, którego “gwoździem” były wypowiedzi absolwentów szkoły Kopalińskiego.
Należy zatem uznać studniówkę 2018 za udaną, do tego stopnia, iż nawet perspektywa matury za 100 dni nie przeszkodziła w dobrej zabawie. Dzień ten na pewno wspominany będzie przez wszystkich z niemałym rozrzewnieniem. “
Naszym kochanym Maturzystom życzymy, by egzamin dojrzałości przebiegł równie “śpiewająco”:)

© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework