Sobieskiego 10a,   Nadbrzeżna 12
43-300 Bielsko-Biała

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

Właśnie dotarła do nas wiadomość, iż Bartłomiej Trzos- uczeń klasy I LO- zakwalifikował się do finału Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Co warto podkreślić, nasz uczeń znalazł się w gronie zaledwie czworga finalistów z okręgu śląskiego. W ostatnim starciu w połowie marca Bartek rozwiąże kolejny już test oraz odpowie na pytania komisji konkursowej. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych przygotowań.

W trakcie przygotowań do drugiego etapu- tym razem Olimpiady Filozoficznej- jest także uczennica kl. III LO- Anna Czerwińska. Przed Anią już wkrótce sprawdzian ze znajomości poglądów filozoficznych wszech czasów. Mocno kibicujemy pasji, zaangażowaniu i umiłowaniu mądrości.

Z dumą i radością śledzimy też poczynania Gimnazjalistów. Jarosław Socha- III G- jest już w trzecim etapie Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki, a wciąż- wraz z koleżankami i kolegami- czeka na wyniki zmagań II etapu konkursu z języka angielskiego. Trzymamy kciuki za sukcesy Jarka, Pauli, Pauliny, Konrada i Kuby. Jesteście wielcy!

© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework