15 marca klasa pierwsza Liceum wybrała się na galę wręczenia nagród w konkursie, który nosił nazwę “Profilaktyka oczami młodzieży”, do Szkoły Muzycznej w Bielsku-Białej.

Konkurs ten miał trzy kategorie - film, plakat oraz zdjęcie. Karolina Adamczyk- uczennica owej klasy- zajęła drugie miejsce w kategorii zdjęcie.

Galę rozpoczął koncert dwóch młodych pianistów oraz gitarzysty. W dalszej części zostały wręczone nagrody. Następnie na scenę wyszedł prezydent miasta Bielska-Białej, by podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład pracy. Kolejnym gościem, którego mieliśmy okazję powitać, był komendant Policji w Bielsku-Białej, który opowiedział o warsztatach przygotowujących do udziału w konkursie oraz wyjaśnił ideę owego przedsięwzięcia.

Na koniec na scenie pojawił się Arkadiusz Zbozień- raper, freestylowiec, mówca, urodzony lider i indywidualista. Niezwykle otwarty człowiek, który oczarował nas bezpośrednim kontaktem z publicznością.

Choć gala miała charakter uroczysty, nie była „sztywna” i pełna patosu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a dzięki jej formie idea konkursu stała się bardziej przystępna.

Karolinie bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów „uchwyconych obiektywem aparatu”.