Z inicjatywy uczniów klasy I LO dołączyliśmy w tym roku do programu, którego celem jest propagowanie przedsiębiorczego podejścia do życia i własnej kariery zawodowej wśród młodych ludzi. W dużym skrócie mówiąc, program realizowany jest poprzez dopasowanie ucznia i firmy, w której odbędzie on jednodniowy staż.

W związku z faktem, iż był to nasz debiut w tego typu przedsięwzięciu, nie wszyscy chętni znaleźli dla siebie miejsce. Opinie podsumowujące program zachęcają jednak do dalszego w nim udziału w przyszłych latach. Stażysta z Urzędu Marszałkowskiego nazwał go ciekawą i owocną inicjatywą, która na pewno pomoże mu w karierze.

Organizatorom dziękujemy za wsparcie, firmom za odpowiedzi na nasze zapytania. Za rok w marcu ruszamy z jeszcze większym przytupem.

Więcej informacji na stronie: