STRONA ARCHIWALNA

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

Jak co roku zorganizowaliśmy w czerwcu dla naszych uczniów konkurs piosenki "Muza". Ilość  43 uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Do szanownego jury zaprosiliśmy w tym roku gościa specjalnego - piosenkarkę Igę Tyczyńską występującą również pod pseudonimem Tiga. Śpiewaliśmy od samego rana, aż do obiadu. Następnie jury udało się na naradę, która wcale nie była prosta, bo talentów mamy w naszej szkole naprawdę wiele. Po obradach spotkaliśmy się wszyscy ponownie w sali gimnastycznej, by nagrodzić laureatów.

 

Oto oni:

 

Kategoria kl. I

I miejsce - Iga Grabowska

II miejsce - Hanna Jędrys

III miejsce - Oliwia Tyczyńska

 

Kategoria kl. II

I miejsce - Nikola Gach

II miejsce - Anna Gil

III miejsce - Jakub Komar i Justin Raisinger

 

Kategoria kl. III

I miejsce - Szymon Molęda

II miejsce - Aleksandra Majdak

III miejsce - Michalina Klapp

 

Wyróżnienia:

- za wspaniałe umiejętności aktorskie - Zofia Grocka

- za rewelacyjny pokaz gry na perkusji - Piotr Wożniak

 

 

© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework