STRONA ARCHIWALNA

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

W ubiegłym roku szkolnym szóstoklasiści z Kopalińskiego uzyskali bardzo wysoki wynik Sprawdzianu. Średnia w naszej szkole wyniosła 32,10 pkt, co uplasowało nas na bardzo wysokim miejscu w Bielsku-Białej (średnia:25,45 pkt) oraz w województwie śląskim (średnia: 23,55 pkt). 

Z kolei nasi gimnazjaliści zajęli PIERWSZE miejsce w Bielsku - Białej, uzyskując najlepsze w mieście wyniki egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego zarówno w części podstawowej jak i rozszerzonej. Wysokie wyniki pozwoliły też na zajęcie odpowiednio 9. i 10. miejsca w województwie z tych samych egzaminów. Rezultaty pozostałych części (język polski, historia, matematyka, przyroda) uplasowały naszą szkołę w czołówce śląskich i krajowych gimnazjów. 

Kolejny raz wszyscy nasi maturzyści uzyskali pozytywny wynik z egzaminu dojrzałości. Warto dodać, że średnie wyniki uczniów znacznie przewyższały wyniki krajowe i wojewódzkie, co dało im przepustkę na wymarzone studia.

 
Gratulujemy!
© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework