Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, oceny wystawione, można więc pomyśleć o odpoczynku! W tym roku opracowaliśmy bardzo ciekawy plan zajęć w ostatnim tygodniu czerwca, zwanym u nas tradycyjnie Zielonym Tygodniem. Piątek był dniem NAUKOWYM - odwiedziliśmy zaprzyjaźnioną Akademię Językową Boston, aby wziąć udział w warsztatach robotyki i doświadczeniach naukowych. Poniedziałek to dzień EKOLOGICZNY - wybraliśmy się do Goczałkowic, żeby zobaczyć Eko-tamę. We wtorek - czas na SPORT. W środę zapraszamy wszystkich na ŚWIĘTO RODZINY - w planie występ koła teatralnego, wystawy prac uczniowskich i pokaz talentów. Czwartek upłynie pod znakiem wycieczek KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNYCH - klasy IV wyruszą do Wapienicy na ścieżkę edukacyjną, zaś starsi uczniowie zdobędą szczyt Dębowca.