W piątek 24 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Nasi najmłodsi uczniowie przybyli na bal w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie, między innymi rycerza, wróżki czy rastafariana :). Twarze niektórych ukryte były pod maskami, które sprawiły, że byli oni nie do poznania! Przy dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się doskonale.
Starsze klasy również uczestniczyły w karnawałowym balu maskowym zorganizowanym przez uczniów 5a, którzy zadbali o dobrą muzykę i oświetlenie.Warunkiem uczestnictwa w imprezie było założenie maski. Inwencja twórcza naszych podopiecznych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania… maski polityków oraz te własnoręcznie wykonane sprawiły, że trudno było rozpoznać kogokolwiek. Hitem balu okazały się “Kaczuszki” oraz “Labado” prowadzone przez naszych nauczycieli.
Szkoda, że kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok… Będziemy na nie niecierpliwie czekać!