W dniu 23.03. wybrani uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w uroczystym podsumowaniu VIII Konkursu Języka Angielskiego dla SP zorganizowanym przez ZSO im. S.Żeromskiego. Cała uroczystość składała się z części artystycznej przygotowanej przez uczniów ZSO oraz części oficjalnej, podczas której zostały wręczone dyplomy laureatów, finalistów oraz nagrody rzeczowe.
W I etapie konkursu udział wzięło 21 szkół (394 uczniów) z Bielska- Białej, Szczyrku, Czechowic- Dziedzic, Międzyrzecza Górnego, Wilamowic, Bystrej i Zabrzega.
Do II etapu przeszło 76 uczniów, natomiast w samym finale udział wzięło 30 uczniów.
Naszą szkołę w finale reprezentowali: Artur Panek, Nina Tyrko, Martyna Kruczalak, Jeremiasz Drohomirecki, Jakub Ledwoń, Kacper Pietruczyk, Julita Matysiak, Kaja Langer, Lilianna Wiśniewska, Bianka August, Gabriela Otto, Iga Dudek, Anna Garbień oraz Anna Kucharski. Tytuł laureata otrzymali: Artur Panek oraz Anna Kucharski. Gratulujemy!