Ostatni tydzień czerwca to w naszej szkole czas na integrację. Jest to tak zwany Zielony Tydzień - pełen wycieczek, atrakcji i wypadów na łono natury. Tak było i w tym roku - w poniedziałek wybraliśmy się pociągiem do Katowic, aby zwiedzić siedzibę Telewizji Katowice, we wtorek zaś udaliśmy się na Błatnią, gdzie zjedliśmy pyszne pierogi z jagodami. Tego dnia nasi czwartoklasiści zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową. W środę odbyły się zajęcia taneczne dla dziewcząt i rozgrywki sportowe dla chłopców w ramach Dnia Sportu, natomiast w czwartek zwiedziliśmy Muzeum Papieskie w Wadowicach i spróbowaliśmy papieskich kremówek. Pogoda nam dopisała, więc kolejny już Zielony Tydzień uznajemy za udany i czekamy na następny!