Kolejny rok szkolny za nami. Po ciężkiej pracy wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek. Na gościnnych deskach Bielskiego Centrum Kultury kolejny raz odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na scenie mieliśmy okazję zobaczyć występy koła tanecznego oraz nagrodzony na festiwalu w Czerwionce spektakl “Dziób w dziób” w wykonaniu koła teatralnego “Scenka”. Uczniowie klas 1-6 szkoły podstawowej otrzymali świadectwa, nagrody, dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz wyróżnienia w konkursach. Biorąc pod uwagę olbrzymią ilość nagród, które rozdaliśmy tego dnia, możemy śmiało stwierdzić, że mamy naprawdę zdolnych, pracowitych uczniów! Gratulujemy sukcesów i życzymy Wam - drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele - wspaniałych, słonecznych wakacji. Do zobaczenia 4. września!