STRONA ARCHIWALNA

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

22 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim z cyklu „W krainie poezji...” organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bielsku-Białej. Tym razem młodzi recytatorzy deklamowali wiersze Ludwika Jerzego Kerna. Jury miało możliwość oceniać uczestników reprezentujących bardzo wyrównany poziom. Wszyscy recytatorzy byli dobrze przygotowani, a ich prezentacje ciekawe. Przedstawiciele naszej szkoły wypadli doskonale! Klasy młodsze reprezentowała Marta Turkowska, która zajęła III MIEJSCE, a klasy starsze - Milena Jakubiec, która uzyskała WYRÓŻNIENIE. Cieszy nas ogromnie ten sukces i serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i opiekunom - p. Justynie Zontek i p. Ewie Turkowskiej.

© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework