STRONA ARCHIWALNA

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

Sezon pucharu Polski jeszcze się nie skończył, ale największe imprezy już za nami. 1-3 marca w Ustrzykach Dolnych odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, podczas których nasz uczeń - Wojtek Gałuszka - zaliczył bardzo udany start. Został wicemistrzem Polski w slalomie, w gigancie był 4, a kombinacji (super gigant + slalom) 5. 6 marca odbyły się ostatnie zawody ligi śląskiej, którą Wojtek wygrał, zdobywając w poszczególnych zawodach 3 x 1 miejsce i 1 x 2 miejsce. 7 marca zakończył się też cykl Beskidzkich Nadziei, w których Wojtek zdobył 4 x 1 miejsce, co pozwoliło mu wygrać cały cykl. Końcem przyszłego tygodnia odbywają się ostatnie zawody Pucharu Polski kończące sezon. Mamy nadzieję, że będą to udane starty i uda się poprawić wynik w Pucharze. W tym momencie Wojtek jest na 8 miejscu. Gratulujemy i życzymy udanych zjazdów!