STRONA ARCHIWALNA

 

Żyj według starych obyczajów,
mów językiem świata współczesnego.

We wtorek 13 marca w naszej szkole miały miejsce warsztaty dla przedszkolaków. W tym wyjątkowym dniu dzieci kończące edukację przedszkolną mogły wziąć udział w nietuzinkowych zajęciach oraz zaznajomić się z funkcjonowaniem naszej szkoły. Już na podwórku dzieci z Przedszkola Elf mogły zobaczyć ślady dinozaurów prowadzące do czekających na nie krain prehistorycznego lasu. W pierwszej z krain otrzymały paszporty i drobne instrukcje od Pani Wicedyrektor, w drugiej na dzieci czekała Pani Marcelinka z rurami bum-bum i świetną muzyczną zabawą. W trzeciej krainie Pani Iza przywitała dzieci w języku angielskim, zaśpiewała z nimi piosenkę o dinozaurach i urządziła poszukiwania tych stworzeń we wszystkich zakamarkach klasy. W czwartej krainie Pani Justyna porwała przedszkolaków w kolorowy świat plastyki, a kolejną krainę dzieci zwiedziły pod opieką Pani Darii i Pani Patrycji, dzięki którym mogły dowiedzieć się małe co nieco na temat istnienia dinozaurów oraz pracy paleontologów. Ten dzień na pewno na długo zostanie w pamięci małych milusińskich.

© 2016 - 2018 The Kopalinski Schools
Powered by Gantry Framework