21 kwietnia pod skocznią narciarską w Wiśle odbyło się uroczyste zakończenie zawodów narciarskich Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży. Nasza szkoła podstawowa, reprezentowana przez Antonię Dobrzańską, Wojciecha Gałuszkę, Mateusza Dawida i Artura Panka, zajęła wysokie, trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół województwa Śląskiego. W klasyfikacji szkół podstawowych osiągnęliśmy drugi rezultat na Śląsku! Jest to bardzo dobry wynik, zważywszy, że udział w zawodach brało ponad 400 zawodników i 100 szkół. W nagrodę w szkolnej gablocie mogliśmy umieścić okazały puchar. Indywidualnie nasi uczniowie też wypadli bardzo dobrze. Wojciech Gałuszka w klasyfikacji generalnej Junior C wywalczył pierwsze miejsce, po drodze wygrywając trzy zawody i raz zajmując drugie miejsce. Antonia Dobrzańska zakończyła cykl na drugim miejscu w Juniorce E, Mateusz Dawid był w czołówce Junior C, w której to kategorii również dobrze spisywał się Artur Panek. Wysokie szóste miejsce zajęła również uczennica naszego gimnazjum - Maja Dobrzańska. Wszystkim bardzo gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszły sezon.